ارزون بخرید

راهنمای خرید برای کسانی که پول ندارند

ارزون بخرید

راهنمای خرید برای کسانی که پول ندارند

ارزانترین کالا ها با کد تخفیف را در این وبلاگ پیدا خواهید کرد

  • ۰
  • ۰

در این مقاله می خواهیم راهنمای خرید پاوربانک تفاوت بین پاور بانک های لیتیوم یون و لیتیوم پلیمر را درک کنید
Amazon.in دارای مجموعه ای دقیق از پاوربانک ها و شارژرهای قابل حمل راهنمای خرید پاور بانکLinks para um site externo است که به شما انرژی بیشتری برای تلفن های هوشمند یا رایانه لوحی خود می دهد. با افزایش سریع انرژی ، قادر خواهید بود همیشه و در ارتباط باشید و آنلاین باشید. با جستجو و خرید از طیف وسیعی از پاوربانک های پرفروش در آمازون هند ، به اسباب های خود سوخت دهید. با خواندن این راهنمای خرید ، وضوح بیشتری در مورد اینکه کدام پاوربانک مناسب تلفن هوشمند یا رایانه لوحی شما است ، بیشتر خواهید شد.

ظرفیت های مختلف باتری را در آمازون هند پیدا کنید
پوسته های بیرونی این پاوربانک ها از پلاستیک راهنمای خرید پاور بانک یا فلز سبک مانند آلومینیوم ساخته شده اند. تمام پاوربانک ها عمدتا از دو نوع باتری بهره می برند: یون لیتیوم (یون لیتیوم) و پلیمر لیتیوم (لیپو). باتری های لیتیوم یونی در یک پلاستیک استوانه ای شکل قرار دارند. این باتری ها به تعمیر و نگهداری کم نیاز دارند و از باتری های LiPo ارزان ترند اما چگالی انرژی بالاتری دارند. باتری های LiPo نازک تر و سبک تر هستند ، اما همچنین هزینه بیشتری دارند و چگالی انرژی کمتری نسبت به لیتیوم یون ها دارند. لیتیوم پلیمر در اصل همان لیتیوم یون است اما به صورت تخت و غیر دایره ای است.

بانکهای قدرت مارک دار را بصورت آنلاین در Amazon.in خریداری کنید
صرف نظر از کاربرد شما ، شما قادر خواهید بود مشخصات را درک کرده و پاوربانک مناسب تلفن هوشمند خود را انتخاب کنید. پاوربانک ها از مدل های فوق العاده براق و ضخیم کمتر از یک تلفن همراه کوچک گرفته تا شکلات های ارگونومیک شکل شکل که به راحتی قابل حمل هستند ، در اندازه ها ، شکل ها و رنگ های گسترده ای ارائه می شوند. با دادن طیف وسیعی از مارک های معروف و مورد اعتماد از جمله ، می توانید اطمینان حاصل کنید که بهترین کیفیت و محافظت را برای تلفن هوشمند خود خریداری می کنید. مناسب برای افرادی که در حال مسافرت هستند ، برای تأمین انرژی تلفن خود یک شارژر قابل حمل خریداری کنید. از این مجموعه پاوربانک های قابل اعتماد با قیمت های مقرون به صرفه در آمازون هند خرید کنید.

این روزها بانک ها بسیار محبوب هستند. آنها در هر شکل و اندازه ای وجود دارند و در اینجا واریانس بزرگی در هزینه انواع مختلف وجود دارد.

انتخاب پاوربانک مناسب برای استفاده خاص می تواند دشوار باشد. دانستن اینکه مشخصات مختلف به چه معناست و اینکه آیا در عملکرد شما بر عملکرد تأثیر می گذارد ممکن است بدیهی باشد.

انتخاب انواع پاوربانک
بانکها به هر شکل و اندازه ای ارائه می شوند و با تنوع زیادی در اندازه ها ، ظرفیت ها و همچنین انتخاب فناوری باتری نیز وجود دارد. همه این عوامل به این معنی است که هنگام خرید پاوربانک مناسب برای استفاده خاص خود ، نکات مختلفی باید در نظر بگیرید.

به خرید بهترین پاوربانک
در هنگام خرید پاوربانک ، نکات مختلف زیادی باید در راهنمای خرید پاور بانک نظر گرفته شود. در اینجا نقاط کلیدی انتخاب ما وجود دارد.

ظرفیت های شارژ را مطابقت دهید: یکی از مهمترین نکاتی که باید هنگام خرید یا انتخاب پاوربانک در نظر بگیرید ، ظرفیت مورد نیاز است. به آنچه باید شارژ شود فکر کنید زیرا یک تبلت بیش از تلفن هوشمند و غیره مصرف می کند. همچنین برخی از تلفن های هوشمند شارژ بیشتری نسبت به بقیه دارند. برای اطلاعات بیشتر به مشخصات گوشی هوشمند خود نگاهی بیندازید. ظرفیت باتری در زیر باتری داده می شود.

شارژ با میلی آمپر اندازه گیری می شود. این یعنی میلی آمپر ساعت. بنابراین یک باتری هزار میلی آمپر ساعتی 1000 میلی آمپر ، یعنی 1 آمپر را برای یک ساعت تأمین می کند. ظرفیت تلفن های قدیمی احتمالاً کمتر از 1000 میلی آمپر ساعت است ، اما تلفن های مدرن می توانند تا 3000 میلی آمپر ساعت باشند. به عنوان مثال یک iPhoneX دارای ظرفیت باتری 2716 میلی آمپر ساعت و غیره است.

برای تأمین شارژ کامل ، ظرفیت پاوربانک باید کمی بیشتر از دستگاه مورد شارژ باشد - همیشه بهتر است کمی اضافی داشته باشید تا مطمئن شوید دستگاه شارژ کامل می شود.

شایان ذکر است که باتری های تبلت دارای باتری های بسیار بزرگتری هستند ، بنابراین اگر بخواهید یک رایانه لوحی را شارژ کنید ، به یک پاوربانک بزرگتر نیاز خواهید داشت.
جریان شارژ خروجی پاور بانک: هنگام خرید پاوربانک ، مهم است که به نرخ تحویل شارژ نیز فکر کنید. این زمان شارژ را تحت تأثیر قرار می دهد.

می تواند ایده مورد نیاز شارژرهای موجود در دستگاه راهنمای خرید پاور بانک را بدست آورد. بسیاری از دستگاه های کوچک USB فقط انتظار شارژ حدود نیم آمپر ، تلفن ها ممکن است حدود آمپر و تبلت ها حدود 2.5 آمپر باشد.

اگر هر چیزی قابلیت شارژ سریع داشته باشد ، جریان بیشتری خواهد داشت ، احتمالاً 3 آمپر. با دستگاه های بیشتری که این قابلیت را دارند ، قابل توجه است.

به طور معمول پاوربانک ها می گویند که چه جریانی را می توانند تأمین کنند. هرچه حداکثر جریانی که می تواند تأمین کند ، مدت بیشتری طول می کشد تا دستگاه شارژ شود. برخی از پاوربانک های بزرگتر دارای چندین خروجی هستند و هر خروجی مشخص و اغلب در پاوربانک نوشته می شود. اما توجه داشته باشید که اگر دستگاهی چندین خروجی داشته باشد ، ممکن است نتواند حداکثر جریان را به طور همزمان به همه خروجی ها برساند.

بنابراین اگر می خواهید زمان شارژ سریع داشته باشید ، یک پاوربانک با جریان خروجی بالا بخرید. اگر تلفن یا دستگاه نمی تواند حداکثر جریان را مصرف کند ، نگران نباشید ، فقط آنچه را که از پس آن برمی آید را می گیرد.

ber of ports: پاوربانک های اولیه فقط دارای یک پورت خروجی منفرد بودند ، اما با توجه به اینکه مردم بیشتر و بیشتر از آنها استفاده می کنند و می خواهند چندین دستگاه را به طور همزمان شارژ کنند ، بسیاری از پاوربانک های بزرگتر دارای دو پورت و گاهی اوقات بیشتر هستند. فقط بررسی کنید که قابلیت های جریان خروجی برای هر پورت - آیا آنها کافی هستند؟ همچنین به یاد داشته باشید که اگر چندین دستگاه به طور همزمان شارژ شوند ، پاوربانک ممکن است حداکثر جریان را به هر پورت ندهد ، ممکن است یک خروجی کلی حداکثر وجود داشته باشد که بین خروجی ها تقسیم شود و باعث کند شدن شارژ دستگاه ها شود.
اندازه و وزن: اندازه و وزن هنگام خرید پاوربانک از اهمیت زیادی برخوردار است راهنمای خرید پاور بانک ، خصوصاً اگر قصد استفاده از آن را هنگام سفر دارید. هرچه ظرفیت پاوربانک بیشتر باشد ، بزرگتر و سنگین تر خواهد بود.
لیتیوم یون در مقابل پلیمر لیتیوم: دو فناوری اصلی باتری برای پاوربانک ها وجود دارد: لیتیوم یون و پلیمر لیتیوم. اگرچه از بسیاری جهات بسیار شبیه به هم است ، اما چند تفاوت جزئی وجود دارد. یون لیتیوم چگالی توان بالای آنها ، کمبود اثر حافظه (وقتی شارژ باتری ها با گذشت زمان سخت تر می شود) و هزینه آنها به طور قابل توجهی پایین تر از پلیمر لیتیوم است. باتری های لیتیوم-پلیمر به طور کلی از مقاومت و انعطاف بیشتری برخوردار هستند ، به خصوص هنگامی که به اندازه و شکل ساخت آنها می رسد و دوام بیشتری دارند. آنها همچنین سبک هستند ، مشخصات آنها بسیار کم است و کمتر در معرض نشت الکترولیت هستند.

برخی مشخصات پاوربانک بیان می کند که آیا آنها یون لیتیوم هستند یا لیتیوم پلیمر ، اما نه همه.
اتصالات شارژ: اگرچه خروجی پاوربانک ها تقریباً به طور جهانی یک USB Type A است - اتصال بزرگ USB که برای ارتباط با شارژرهای USB ، درایو های حافظه فلش و غیره استفاده می شود ، کانکتور مورد استفاده برای شارژ پاور بانک متفاوت است.

به راحتی این یک میکرو USB است ، و گاهی اوقات یک مینی USB ، اما برخی به تازگی یک رابط رعد و برق در آن قرار داده شده است ، بنابراین می توان آن را توسط یک شارژر اپل ، با یک سرب اپل شارژ ، کاهش تعداد مختلف منجر به مورد نیاز است.
نحوه شارژ پاور بانک: لازم به یادآوری است که باید خود پاور بانک را شارژ کنید. هرچه ظرفیت بیشتر باشد مدت زمان بیشتری نیز صرف خواهد شد. اگر فقط یک شارژر 1 آمپری داشته باشید و پاوربانک 5000 میلی آمپر ساعت ظرفیت داشته باشد ، شارژ آن پنج ساعت طول خواهد کشید - کمی بیشتر بیشتر زیرا تمام شارژ ورودی به پاوربانک به شارژ ذخیره شده تبدیل نمی شود ضریب کارایی احتمالاً 80٪ یا بیشتر ، بنابراین بیشتر طول خواهد کشید.
سرنخ ها: هنگام خرید پاوربانک ، لیدها را فراموش نکنید. همه پاوربانک ها چه برای شارژ دستگاه ها از پاوربانک و چه برای شارژ خود پاوربانک دارای لید نیستند. به خصوص بانک های قدرت بودجه ممکن است با فرض اینکه خودتان تهیه می کنید ، سرنخ نداشته باشند.
نور اضافه شده: برخی از پاوربانک ها دارای نوری هستند که به واحد اضافه می شود. این اغلب بعد از فشار دادن یک یا دو دکمه روشن / خاموش روشن می شود و بر این اساس می توان از آن به عنوان مشعلی استفاده کرد که باتری عظیمی در پشت آن قرار دارد. اینکه آیا شما به این مرکز نیاز دارید یا خیر ، انتخاب شخصی است.

یک کلمه اخطار هنگام استفاده از پاوربانک های بزرگ در پروازها. راهنمای خرید پاور بانک با توجه به سطح بسیار زیاد چگالی توان و مسائلی که در مورد نوع خاصی از تلفن همراه ناشی از مشکلات باتری لیتیوم آن وجود دارد ، برخی از شرکت های هواپیمایی کاملاً هوشیار هستند و فقط تعداد و اندازه مشخصی از باتری های لیتیوم را مصرف می کنند ، از جمله پاور بانک ها. بنابراین هنگام سفر به پاوربانک های بسیار بزرگ ، مراقب باشید.
پاوربانک ها به ویژه اگر از تبلت گوشی هوشمند یا دستگاه دیگری زیاد استفاده می کنید ، موارد بسیار مفیدی برای داشتن آن هستند همیشه نمی توان به منبع تغذیه برای شارژ از شبکه رفت ، بنابراین داشتن یک پاوربانک قابل حمل یک راه حل ایده آل است. از آنجا که تعداد زیادی پاوربانک در بازار وجود دارد ، درک موضوعات مفید است بنابراین می توانید بهترین پاوربانک را برای برنامه خود خریداری کنید.

 

https://educacao.telessaude.ifes.edu.br/eportfolios/5460/Pgina_inicial/__Powerbank

  • ۹۹/۱۱/۱۱
  • amin rezaei

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی